Halogeny LED GU10 Premium

Oświetlenie LED stanowi integralną część wystroju domu. Powinno być dobrze zaprojektowane, aby efektywnie doświetlało wnętrze. Oświetlając własne mieszkania należy pamiętać, aby dobrać odpowiednie żarówki LED. Halogeny LED GU10 Premium, które wybraliśmy w tej kategorii są najwyższej jakości. Gwarantem tego jest to, że wyprodukowała je znana firma Philips ciesząca się uznaniem na całym świecie. Jesteśmy pewni, że wyselekcjonowane przez nas halogeny LED GU10 Philips spełnią każde wymagania!

Wybrane przez nas halogeny Philips GU10 LED mają różną moc: od 3,1W do 6,6W. Cechuje je wysoki współczynnik oddawania barw (CRI > 80), zbliżony do światła słonecznego, co oznacza, że te Halogeny LED GU10 Philips wiernie odzwierciedlają kolory oświetlanych przedmiotów. Ponadto zużywają one bardzo mało energii. Pozwala to zaoszczędzić nawet 90% w stosunku do tradycyjnego oświetlenia. Ich trwałość wynosi 15 tysięcy godzin, co przekłada się na ich niezawodność nawet przez 15 lat. Nie dość, że żarówki Philips GU10 LED są ekologiczne, to również odznaczają się wysokim bezpieczeństwem. Pisząc o żarówkach Philips LED nie należy zapominać o pięknym wyglądzie i wysokiej jakości wykończeniu. W każdym wnętrzu będą one cieszyć oczy patrzącego.

Wśród poniższych żarówek Philips LED znaleźć można również takie z funkcją ściemniania. Pozwala ona stworzyć odpowiednią atmosferę odpowiadającą Twojemu aktualnemu nastrojowi. Ponadto jedna z poniższych żarówek LED GU10 ma zmienną moc, co pozwala dostosować jasność światła do Twoich potrzeb. Dzięki tym dodatkowym funkcjom zachwycisz swoich znajomych!

Podsumowując, halogeny LED GU10 Philips, które tu prezentujemy to trwałość i niezawodność na lata. Rozświetl swoje wnętrza już dziś i ciesz się przyjemnym i odprężającym światłem, które jest przyjazne dla oczu!

Po więcej produktów zapraszamy do naszego sklepu internetowego leddo.pl. Polecamy również zobaczyć nasze produkty w innych kategoriach Halogeny optymalne, halogeny ekonomiczne

Halogeny LED GU10 Philips

HALOGEN GU10
3,1W

Halogeny LED GU10 Philips 3,1W

cena: 14,49 zł

HALOGEN GU10
4,4W

Halogeny LED GU10 Philips 4,4W

cena: 18,49 zł

HALOGEN GU10
5W

Halogeny LED GU10 Philips 5W

cena: 14,99 zł

HALOGEN GU10
5,5W

Halogeny LED GU10 Philips 5,5W

cena: 17,49 zł

HALOGEN GU10
6,5W

Halogeny LED GU10 Philips 6,5W

cena: 19,99 zł

Pomoc w doborze oświetlenia LED, porady dotyczące żarówek LED, podział halogenów LED ze względu na cenę.

  • Facebook
  • Google+