Halogeny LED GU10

Żarówki LED na trzonku GU10

Wyspecjalizowaliśmy się w dostarczaniu wysokiej jakości zamienników tradycyjnej żarówki oraz klasycznych żarówek halogenowych 230 V. Oferujemy halogeny LED GU10 takich marek jak Philips, OSRAM, Kanlux, Lumiled.

Jak dobrać odpowiednie halogeny LED GU10?

Dla wygody użytkowników, wprowadziliśmy podstawowy podział oferowanych przez nas żarówek LED GU10 na 3 kategorie – Halogeny LEG GU10 Premium, Halogeny LED GU10 Optymalne, Halogeny LED GU10 Ekonomiczne.

Żarówki LED GU10 Philips
Halogeny LED GU10 premium

Dla wymagających klientów
Najwyższa jakość i parametry.

Żarówki LED GU10 Kanlux, OSRAM
Halogeny LED GU10 optymalne

Dla szukających kompromisów między jakością a ceną. Dobra jakość w rozsądnej cenie.

Żarówki LED GU10 Lumiled
Halogeny LED GU10 ekonomiczne

Dla szukających najtańszych rozwiązań. Niska cena, ale nie najniższa jakość.

Dodatkowo, przygotowaliśmy również różnego rodzaju podziały użytkowe.

Dlaczego warto stosować oświetlenie LED?

W naszej ofercie znajdują się halogeny LED GU10 o różnej mocy – od 1,5 W do 8 W oraz różnym przeznaczeniu. Są to wyselekcjonowane przez nas żarówki LED GU10, które w swoich kategoriach cenowych są w naszej opinii optymalnym rozwiązaniem (stosunek jakości do ceny). Opisywane źródła światła LED GU10 mają szerokie zastosowanie we wnętrzach jak i na zewnątrz budynków, i mogą być wykorzystywane jako podstawowe źródło światła lub jako oświetlenie dekoracyjne, aranżacyjne.

Oświetlenie to jest bardzo uniwersalne i stosuje się przede wszystkim w kinkietach, lampach sufitowych i ściennych, listwach, systemach szynowych i linkowych oraz sufitach podwieszanych.

Zalety oświetlenia LED

Realne oszczędności na rachunkach za prąd
W czasach, gdy koszty energii elektrycznej są coraz wyższe, oświetlenie LED pozwala minimalizować rachunki za prąd. Oświetlenie LED zużywa nawet do 90% mniej energii niż standardowe żarówki halogenowe czy tradycyjne.

Wydłużona żywotność
Żarówki LED mają o wiele dłuższą żywotność w porównaniu z oświetleniem standardowym. Najczęściej spotyka się halogeny LED o żywotności 30.000 godzin, co przekłada się na około 3,5 roku ciągłego świecenia.

Ekologiczne żarówki
W przeciwieństwie do wielu produktów oświetleniowych, żarówki LED nie zawierają szkodliwych substancji, takich jak rtęć. Oznacza to, że są o wiele bezpieczniejsze w codziennym użyciu. Ważną ich zaletą jest również fakt, iż mogą być poddane recyklingowi.

Niskotemperaturowe źródło światła
Oświetlenie LED wytwarza znacznie niższą temperaturę, przekształcając większość energii do światła. Zmniejsza to ryzyko wystąpienia pożaru, ale przekłada się też na praktyczną możliwość zastosowania z różnymi materiałami czułymi na ciepło.

Zwiększona trwałość
Żarówki LED nie posiadają kruchych elementów wewnętrznych (jak w przypadku tradycyjnej żarówki), które są podatne na uszkodzenia. Dzięki temu są bardziej stabilne niż inne rodzaje oświetlenia i są odporne na działanie ciepła, zimna, wibracji, wstrząsów itd.

Pomoc w doborze oświetlenia LED, porady dotyczące żarówek LED, podział halogenów LED ze względu na cenę.

  • Facebook
  • Google+