Żarówki LED Philips

Żarówki LED Philips, Logo

Firma Philips to jeden z wiodących producentów oświetlenia LED, które jak prognozują specjaliści, za kilka lat całkowicie zastąpi tradycyjne żarówki, halogeny i inne źródła światła. Lampy i żarówki LED to bezsprzecznie wielki krok technologiczny w oświetleniu. Stwarzają one zupełnie nowe możliwości aranżacji i oświetlenia wnętrz oraz tańszej i bardziej ekologicznej eksploatacji. Dzięki temu oszczędzamy energię przyczyniając się tym samym do ochrony środowiska naturalnego. Żarówki LED Philips to najnowocześniejsza technologia, niebanalny wygląd, ekologia i niezawodność przez lata w jednym.

Ekologiczne oświetlenie LED – żarówki LED Philips

Troska o najbliższe otoczenie oraz ekologia należą do głównych priorytetów firmy Philips. Dlatego wszystkie dostępne rozwiązania oparte na technologii LED tworzone są pod kątem przyjaznego oddziaływania na środowisko naturalne. Źródła światła LED doskonale wpisują się w filozofię firmy Philips, ponieważ:

  • żarówki LED Philips to mniejsze zużycie energii – pobierają ją tylko do emisji światła, a nie jak w przypadku tradycyjnych żarówek także do wytwarzania ciepła,
  • oświetlenie ledowe wykazuje znacznie dłuższy czas eksploatacji, więc żarówki Philips służą nam o wiele dłużej (ich żywotność szacowana jest nawet na 15 lat), oznacza to rzadszą wymianę źródeł światła, dzięki temu można nawet zapomnieć o ich istnieniu,
  • żarówki Philips produkowane są bez użycia niebezpiecznej rtęci,
  • halogeny LED można poddać recyklingowi, co generuje znacznie mniej odpadów i gwarantuje powtórne wykorzystanie tych samych materiałów.

Żarówki LED firmy Philips to nie tylko ekologiczne źródło światła i niezawodność przez lata, ale też piękny wygląd. Źródła światła LED tej firmy są dopracowane w najdrobniejszym szczególe, po to by wyglądały pięknie nawet niezaświecone. Ponadto emitują one przyjemne, przyjazne dla oczu, bezpieczne i piękne światło.

Żarówki firmy Philips można znaleźć też tutaj: Halogeny LED GU 10 premium, gdzie specjalnie dla Ciebie wyselekcjonowaliśmy żarówki o trzonku GU10 firmy Philips.

Pomoc w doborze oświetlenia LED, porady dotyczące żarówek LED, podział halogenów LED ze względu na cenę.

  • Facebook
  • Google+