Żarówki ściemnialne Philips

Żarówki z możliwością ściemniania

Mając w domu tradycyjne żarówki nie masz możliwości ustawiania światła zgodnie ze swoimi preferencjami – jesteś skazany na stałe, niezmienne oświetlenie niezależne od tego, jakie w danym momencie jest ci potrzebne. Zakładając w mieszkaniu wysokiej jakości żarówki Philips z możliwością ściemniania będziesz miał zapewniony komfort i wygodę – w każdej chwili przyciemnisz białe, ciepłe światło zmieniając tym samym w zupełności klimat pomieszczenia.

Żarówki ściemnialne Philips

Żarówki LED Philips z możliwością ściemniania to gwarancja bardzo niskiego zużycia energii, niezwykła trwałość i maksimum wygody.

Ich wygląd został tak zaprojektowany, aby z powodzeniem pasował do każdej aranżacji i stanowił jej subtelny, elegancki element.

Zobacz wszystkie żarówki przyciemniane Philips »

Zalety żarówek LED Philips ściemnialnych

Żarówki ściemnialne są niezwykle energooszczędne i ekonomiczne:
• ich trwałość to ponad 15000 godzin, a więc ok. 40 lat,
• używając ich oszczędzasz nawet 90% energii,
• rozświetlają natychmiast po ich włączeniu.

Ponadto musisz pamiętać, że żarówki LED z możliwością przyciemniania Philips mają bardzo wysoki wskaźnik oddawania barw (porównywalny ze światłem słonecznym), dzięki czemu doskonale odzwierciedlają kolory wszystkich oświetlonych przez nie przedmiotów.

Żarówki LED ściemnialne

Żarówki Philips z możliwością przyciemniania – rodzaje

W zależności od twoich potrzeb wybierz taki rodzaj żarówek, jaki odpowiada ci najbardziej. Wszystkie żarówki ściemnialne Philips są najwyższej jakości i zostały objęte dwuletnią gwarancją.

Możesz zdecydować się na:
• żarówki LED HALOGEN,
• żarówki LED REFLEKTOR,
• żarówki LED TRADYCYJNE,
• żarówki LED ŚWIECA.

Sprawdź ceny żarówek przyciemnianych LED HALOGEN »

Niezależnie od tego, jaki rodzaj żarówek przyciemnianych LED Philips wybierzesz nie będziesz miał problemu z ich zamontowaniem – wszystkie mają standardowe mocowanie, dzięki czemu bez problemu wymienisz zwykłą żarówkę na nowoczesną.