ul. Storczykowa 71, 20-143 Lublin 658 954 254

O firmie

Na naszej stronie zrzeszamy wielu autorów interesujących się kwestiami projektowania wnętrz i architektury. Podejmowanie decyzji o najlepszych lampach, żarówkach, ich mocy, kształcie, ustawieniu, montowaniu – to wszystko tak naprawdę skomplikowane pytania. Jakim markom ufać, w których sklepach szukać? Przecież nawet najpiękniejszy pokój, jeśli będzie miał złe oświetlenie będzie wyglądał niedobrze. Warto się nad tym zastanowić, bo odpowiednie planowanie rzeczy tego typu umożliwi nam uniknięcie zbędnych wydatków i naprawiania błędów.

W myśleniu o urządzaniu wnętrz trzeba być tak naprawdę o kilka kroków do przodu. Musimy nie tylko wiedzieć, czego chcemy, ale też jak chcemy to osiągnąć. Chociażby zaprojektowanie wnętrza kuchni, łazienki czy gabinetu jest trudne, nawet jeśli chodzi o sam dobór oświetlenia. Rodzajów światła jest kilka, i oczywiście oprócz samego waloru użytkowego zależeć nam będzie na dekoracyjności. Jednocześnie, żeby w danym pokoju przyjemnie się przebywało musi on mieć odpowiednie rozplanowanie. To tylko wierzchołek góry lodowej różnych wyzwań, których bagatelizowanie mocno odradzamy. Dlatego zapraszamy do lektury naszych tekstów – nie chcemy teraz straszyć, a jedynie uświadamiać. Jeśli chodzi o budownictwo, to dobór oświetlenia jest niemal ostatni w kolejności. Jesteście już naprawdę blisko mety, wprowadzanie się nadejdzie już niedługo. Dobrze byłoby więc nie zepsuć ciężkiej pracy, wydanych pieniędzy i miesięcy planowania poprzez złe decyzje podjęte na samym końcu.

Światło ma wielki wpływ na naszą psychologię. To, jak się czujemy, czy mamy energię czy też jesteśmy śpiący może mieć swoje źródło właśnie w tym, czy nasz dom jest odpowiednio jasny. Nie chcemy, by padało na nas światło ze zwykłych świetlówek. Tych i tak jest zbyt wiele we wnętrzach biurowców, centrów handlowych czy innych miejscach. Czasami nasze mieszkanie lub dom będzie nietypowo skonstruowane, co wymagać będzie kreatywnych rozwiązań. Takim potrzebom także wychodzimy naprzeciw.

Back to top